Sākums / Privātuma Politika

Privātuma
Politika

Pieprasīt piedāvājumu jau tūlīt

Sazinies ar mums
1. VISPĀRĪGIE NOTEIKUMI
1.1. SIA "BK Komunikācijas" (Reģ.Nr. 40203202309; Juridiskā adrese: Rīga, Mātera iela 15, LV-1014) aizsargā un ievēro Jūsu privātumu. Darām visu iespējamo, lai mūsu veiktā personas datu apstrāde atbilstu 2016. gada 27. aprīļa Eiropas Parlamenta un Padomes regulai(ES) 2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko saprot Direktīvu 95/46/EK(Vispārīgā datu aizsardzības regula).

1.2. Kā arī, lai mūsu veiktā datu apstrāde sekotu Latvijas Republikas personas datu tiesiskās aizsardzības likuma un citiem tiesību aktiem, kas reglamentē personas datu un privātuma tiesisko aizsardzību. 

1.3. Mēs varam noslēgt līgumus ar citiem datu apstrādātājiem, lai nodrošinātu tehnoloģiju platformas nodrošināšanu un tīmekļa vietņu turēšanu uz servera.
2. KAS IR SĪKDATNES
2.1. Sīkdatnes ir sīki informācijas faili, kurus Jūsu pārlūkprogrammā saglabā Jūsu datora cietajā diskā. Tos bieži izmanto kā mehānismu, kas atceras noderīgu informāciju, piemēram, Jūsu pieslēgšanās informāciju, un var veicināt tīmekļa vietnes navigācijas ērtību.

2.2. Mūsu sīkdatnes nevar identificēt Jūs personīgi. Sīkdatnes uzkrāj tādu informāciju kā IP adrese, izmantotās ierīces veids, izmantotā pārlūkprogramma, aktivitāte Mājas lapā un apmeklētās tīmekļa vietnes. Mājaslapā ir izmantotas sīkdatnes (angļu val. „cookies“) – nelieli teksta faili, kurus Jūsu interneta pārlūks (piemēram, Firefox, Chrome,Safari u.c.) ievieto Jūsu datorā, planšetē vai citā viedierīcē. 

2.3. Pieslēdzoties www.basicair.lv Jums tika sniegta tabula, kurā tika lūgts piekrist (poga „Piekrītu”) vai nepiekrist(poga „Nepiekrītu”) mājaslapā izmantoto sīkdatņu ierakstīšanai.
 
2.4. Piekrītot „Google analytics“ sīkdatnēm, Jūsu apmeklējums tiks iekļauts mājaslapas apmeklējumu statistikā. Piekrītot reklāmas sīkdatnēm, Jūs saņemsiet „basicair“ piedāvājumus. 
 
2.5. Piekrītot, Jūs atļaujat SIA „BK Komunikācijas", ievākt, pārvaldīt, apstrādāt un glabāt Jūsu apmeklējuma www.basicair.lv datus tādā apjomā un tādiem mērķiem, kā tas paredzēts šajos noteikumos.

2.6. Nepiekrišana sīkdatnēm nozīmē to, ka Jūsu apmeklējums netiks iekļauts mājaslapas apmeklējumu statistikā un (vai) reklāmas piedāvājumi netiks rādīti. Nepiekrišana nekādā veidā neietekmē Jūsu apmeklējumu mājaslapā.
3. KĀ MĒS IZMANTOJAM SĪKDATNES
Mājaslapā tiek izmantotas vairāku veidusīkdatnes dažādiem mērķiem:

3.1. Nepieciešamās sīkdatnes: Sīkdatnestiek izmantotas, lai nodrošinātu Mājaslapas darbību un ļautu Jums izmantot mūsu pakalpojumus. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas balstoties uz mūsu leģitīmo interesi nodrošināt Mājas lapas darbību un sniegt Jums pakalpojumus. Nepieciešamās sīkdatnes tiek saglabātas līdz Jūs aizverat savu pārlūkprogrammu, t.i., līdz sesijas beigām.

3.2. Analītiskās/veiktspējas sīkdatnes: Sīkdatnes ļauj mums sekot līdzi Mājas lapas apmeklētāju skaitam, un redzētkā šie apmeklētāji pārvietojas Mājas lapā. Šo sīkdatņu izmantošanas tiesiskais pamats ir mūsu leģitīmā interese uzlabot Mājas lapas darbību, piemēram, nodrošinot meklēšanas opciju. Analītiskās/veiktspējas sīkdatnes tiek glabātas Jūsu iekārtā pastāvīgi.

3.3. Funkcionālās sīkdatnes: Sīkdatnes ļauj Mājaslapai atcerēties Jūsu izvēlētos uzstādījumus un veiktās izvēles, kas ļauj ērtāk lietot Mājas lapu, piemēram, ka vēlaties palikt pierakstījies Mājas lapā. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas balstoties uz mūsu leģitīmo interesi nodrošināt, uzlabot un padarīt ērtu Mājas lapas lietošanu. Funkcionālās sīkdatnes tiek glabātas Jūsu iekārtā pastāvīgi.

3.4. Mērķa/reklāmas sīkdatnes: Sīkdatnes tiek izmantotas, lai piefiksētu Jūsu veikto Mājas lapas apmeklējumu, Jūsu apmeklētās tīmekļa vietnes un saites, ko esat izmantojis, ar mērķi piedāvāt un attēlot Jūsu interesēm atbilstošus mūsu vai mūsu sadarbības partneru produktus vai pakalpojumus. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas balstoties uz Jūsu piekrišanu. Apmeklējot Mājaslapu un izmantojot mūsu sniegtos pakalpojumus Jūs piekrītat, katiek izmantotas mērķa/reklāmas sīkdatnes. Mērķa/reklāmas sīkdatnes tiek glabātas līdz Jūs savā pārlūkprogrammā dzēsīsiet sīkdatnes.

3.5. Sīkdatnes apstrādājam un saņemam mēs un mūsu sadarbības partneri, kuri nodrošina Mājaslapas darbību, apkopo un analizē Jūsu darbību Mājaslapā. Sīkdatņu informācija netiek nodota ārpus Eiropas Savienības un EEZ.

3.6. SIA “BK Komunikācijas” nav atbildīga par zaudējumiem, kas nodarīti klientam vai trešajām personām, ja tie radušies nepatiesi iesniegtu personas datu dēļ. Apzināta nepatiesas informācijas sniegšana tiek uzskatīta par mūsu Privātuma politikas pārkāpumu.
4. KĀ IEROBEŽOT UN IZDZĒST SĪKDATNES
4.1. Ja Jūs vēlaties ierobežot, bloķēt vai izdzēst sīkdatnes, tad šāda iespēja ir nodrošināta, mainot Jūsu lietotās pārlūkprogramma iestatījumus. Jūs nevarat atteikties no nepieciešamo un funkcionālo sīkdatņu izmantošanas, jo bez tām nav iespējams nodrošināt Mājas lapas funkcionēšanu. Arī no analītisko sīkdatņu izmantošanas Jūs nevarat atteikties, jo tās ir nepieciešamas, lai mēs uzlabotu Mājas lapas darbību.

4.2. Mēs izmantojam Google Analytics pakalpojumus. Jūs varat atteikties no to izmantošanas, lejupielādējot un instalējot papildrīku Google Analytics Opt-out Browser Add-on.

4.3. Lai iegūtu vispārīgu papildinformāciju par sīkdatnēm un uzzinātu, kā tos pārvaldīt, lūdzam iepazīties arinformāciju www.aboutcookies.org.
5. IZMAIŅAS PRIVĀTUMA POLITIKĀ
5.1. Mums ir tiesības jebkurā laikā veikt izmaiņas Privātuma Politikā, publicējot tās Mājas lapā. Jebkura Privātuma Politikas versija, kas publicēta Mājas lapā, aizstāj visas iepriekšējās Privātuma Politikas versijas un stājas spēkā nekavējoties pēc to publicēšanas.
6. KONTAKTINFORMĀCIJA
6.1. Mēs vienmēr vēlamies uzklausīt savu klientu atsauksmes, kā arī esam gatavi atbildēt uz jautājumiem, kas varētu rasties.

Droši sazinaties ar mums, ja:
Jūs varat sazināties ar mums pa e-pastu info@basicair.lv vai zvanot 29444224